داورزنی: رادیو ورزش به ارتقای كیفیت ورزش كشور كمك شایانی كرده است

داورزنیبه‌ گزارش رادیو ورزش؛ محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال كشورمان ضمن تبریك سالگرد رادیو ورزش به خبرنگار این شبكه گفت: در این مدت كه از عمر رادیو ورزش میگذرد این رادیو توانسته هم در تحلیل و هم در انعكاس فعالیت رشته های مختلف به رشد ورزش كشور كمك شایانی كند و جا دارد از تمام كارشناسان ورزشی كه از این فرصت استفاده كردند تقدیر و تشكر كنیم.

گفتنی است؛ جشنواره «صدای ورزش» به منظور شناسایی و معرفی برترین آثار رادیویی ورزشی در سطح ملی اعم از شبكه‌های سراسری و استانی، تولیدات مردمی در سطح ملی، ایجاد رقابت سازنده بین برنامه‌سازان ورزشی و همچنین كشف و رشد استعدادهای حوزه برنامه‌سازی، جایزه ملی برنامه رادیویی ورزشی برتر در 8 تیر در سالروز تاسیس رادیو ورزش برگزار می‌شود.

مهدی آذرمكان مدیر شبكه رادیویی ورزش در خصوص نگاه ویژه جشنواره به آثاری با عنوان سردار شهید سلیمانی گفت: جایزه سردار سلیمانی به موضوعاتی همچون اخلاق ورزشی، شهدای ورزشكار، مكتب ورزشی شهید قاسم سلیمانی اختصاص خواهد داشت. در این جشنواره برنامه‌هایی كه با رویكرد نوآورانه و خلاقانه بر توانمندی‌های ورزش ایران اسلامی و نشاط اجتماعی، تقویت روحیه همبستگی ملی، اخلاق ورزشی، روحیه پهلوانی و جوانمردی، ارتباط میان ورزش و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تاكید می‌كنند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهند بود.

 

انتهای پیام/