حسن زاده: بیش از ۶۰۰ اثر به جشنواره "صدای ورزش" ارسال شده است

حسن زادهبه گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ مهدی حسن‌زاده مسئول كمیته داوران جشنواره ملی رادیویی "صدای ورزش" در خصوص این جشنواره اظهار داشت:
كمیته داوران جشنواره صدای ورزش در اولین جلسه شورای مدیران، به موازات تشكیل كمیته‌های دیگر، شكل گرفت. تمامی اعضای آن در بخش‌های مختلف با اجماع نظر شورای مدیران، تعیین شد.

وی تاكید كرد: داوران این كمیته، همگی از اساتید و پیشكسوتان برنامه‌سازی رادیویی به خصوص در حوزه ورزش هستند.

او ادامه داد: جشنواره به صورت كلی شامل سه بخش اصلی، مردمی و ویژه هست. آثار در ساختارهای تركیبی (ساده و نمایشی) و گفتگو محور از ۵ داور، بخش ویژه با موضوع سردار شهید سلیمانی و نیز موضوع گام دوم انقلاب اسلامی از ۴ داور، آثار در ساختارهای نوین، مستند ورزشی و گزارشگری از ۴ داور تشكیل شده است.

حسن زاده افزود: همچنین در بخش تولیدات مردمی كه از پادكست رادیویی، ساختارهای نوین و گزارشگری شكل گرفته است از ۴ داور، قسمت گزارشگری مسابقات در رشته‌های مختلف ورزشی از ۸ نفر داور استفاده كردیم.

مسئول كمیته داوران جشنواره با اشاره به استقبال خوب شركت‌كنندگان خاطر نشان كرد: نتایج در هر بخش، ارزیابی و داوری‌ها از طریق سایت جشنواره بررسی و میانگین نمرات برای هر اثر محاسبه می‌شود. در بخش اصلی و مردمی هم استقبال بسیار خوبی صورت گرفته است كه در مجموع بیش از ۶۰۰ اثر دریافت شده است. این استقبال در بخش گزارشگری ورزشی بخصوص توسط نوجوانان به چشم می‌خورد.

انتهای پیام/